Jak zostać proGamerem

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Jak zostać proGamerem. E-sportowy przewodnik po świecie League of Legends
Tytuł oryginalny:
HOW TO BE A PROFESSIONAL GAMER. An eSports Guide to League of Legends
Autor:
Fnatic, Mike Diver
Tłumaczenie:
Beata Horosiewicz
Liczba stron:
240
Format:
148 x 215 mm
Oprawa:
Broszurowa
Cena:
34,50 zł

Pobierz załącznik:

League of Legends to nie tylko gra – to coś znacznie więcej! W 2014 roku Riot ogłosił, że LoL zjednuje miesięcznie 67 tysięcy graczy. Dziś jest ich znacznie więcej, bo… aż 100 milionów! Nieustannie rosnąca popularność gry skłoniła Wydawnictwo Młody Book do wydania książki przeznaczonej dla graczy stawiających pierwsze kroki.

Jak zostać progamerem to poradnik autorstwa drużyny Fnatic. Już od samego początku istnienia gier e-sportowych grupa prezentowała najwyższy poziom, co przełożyło się również na nagrody. Fnatic dwukrotnie wygrało eSports Award w kategorii Najlepszy zespół roku. Liczne sukcesy spowodowały, że członkowie sławnego teamu postanowili podzielić się swoją wiedzą z początkującymi graczami w LoLa. Gwiazdy na rzecz powstania poradnika udzieliły wywiadów na wyłączność.

Książka zawiera porady dotyczące m.in. odpowiedniej taktyki gry i współdziałania w drużynie. Nie brakuje jej również najpotrzebniejszych informacji na temat Fnatic’a. Gracze przybliżają fanom historię zespołu i opowiadają o tym, jak podbijali świat e-sportu. Dzięki książce każdy początkujący gamer w niedługim czasie osiągnie zawodowy poziom gry.

CZY WIECIE, ŻE:

  • Jak zostać progamerem to pierwsza taka publikacja dotycząca e-sportu w Europie.
  • Członkowie teamu na potrzeby tej książki udzielili wywiadów na wyłączność. Wiedzy, obserwacji i szczegółów strategii, którymi dzielą się z czytelnikiem, nie znajdziecie nigdzie indziej.
  • W League of Legends grywa codziennie 27 milionów osób!

Kup książkę

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie najwyższej jakości usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie plików cookie.
Więcej informacji OK