Zaklinaczka. Krew Werdiany

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Zaklinaczka. Krew Werdiany
Autor:
Lene Kaaberbøl
Tłumaczenie:
Edyta Stępkowska
Liczba stron:
160
Format:
140x208
Oprawa:
Broszurowa ze skrzydełkami
Premiera:
14 Cze 2017

Nieśmiała i z pozoru całkiem przeciętna Clara ma nadzwyczajny kontakt z przyrodą i słyszy myśli zwierząt. Kiedy ujawnia się jej wyjątkowy dar, dziewczyna trafia pod opiekę ciotki Isy, zaklinaczki, która uczy ją ufać własnym instynktom.

Clara przechodzi zwycięsko próbę ognia i zostaje zaakceptowana przez inne zaklinaczki. Dziewczyna może liczyć także na czarnego kota i wieloletniego przyjaciela Oskara, który wkrótce się przekona, że przyjaźń z zaklinaczką bywa śmiertelnie niebezpieczna. Drugi tom przygód niezwykłej nastolatki, która walczy z kompleksami i brakiem pewności siebie, ale gdy okoliczności zmuszają ją do opuszczenia wygodnych ram dotychczasowego życia, odkrywa świat pełen czarów, w którym czyhają również wielkie niebezpieczeństwa.

„Prawdziwa dziewczyńska siła! Ta książka rzuca urok”.
Berlingske Tidende

„Królowa duńskiej powieści fantasy w drugim tomie serii Zaklinaczka znacząco podkręca napięcie. To przyjemny dreszczyk . Najlepiej czytać ją na wygodnej kanapie i z podkulonymi nogami – nawet jeśli czasem serce podskakuje do gardła.”
Berlingske

„Ma się ochotę zaklinać autorkę, by opowiadała dalej”.
Berlingske Tidende

Kup książkę

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie najwyższej jakości usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie plików cookie.
Więcej informacji OK