Listy Marsi

Dodatkowe informacje

Tytuł:
Listy Maresi
Tytuł oryginalny:
Breven från Maresi
Autor:
Maria Turtschaninoff
Tłumaczenie:
Patrycja Włóczyk
Liczba stron:
336
Format:
143x205
Oprawa:
Miękka
Cena:
34,90 zł
Premiera:
22 Maj 2019

Bogatsza o wiedzę wyniesioną z Czerwonego Klasztoru, Maresi wraca do swojej rodzinnej wioski, gdzie chce założyć szkołę dla dziewcząt. Ale w Sáru, miejscu naznaczonym biedą i niewiedzą, Maresi jest kimś obcym, a jej czerwony płaszcz budzi nieufność nawet u jej matki.

Chciwy władca podnosi podatki, mieszkańcy kraju głodują i nikt nie czuje się na siłach, żeby im pomóc. Jednak Maresi posiada moc, o jaką nikt jej nie podejrzewa, nawet ona sama nie jest jej świadoma. Czy będzie umiała jej użyć, by ratować swój lud?Bogatsza o wiedzę wyniesioną z Czerwonego Klasztoru, Maresi wraca do swojej rodzinnej wioski, gdzie chce założyć szkołę dla dziewcząt. Ale w Sáru, miejscu naznaczonym biedą i niewiedzą, Maresi jest kimś obcym, a jej czerwony płaszcz budzi nieufność nawet u jej matki. Chciwy władca podnosi podatki, mieszkańcy kraju głodują i nikt nie czuje się na siłach, żeby im pomóc. Jednak Maresi posiada moc, o jaką nikt jej nie podejrzewa, nawet ona sama nie jest jej świadoma. Czy będzie umiała jej użyć, by ratować swój lud?Przejmująca, mocna opowieść o sile kobiecego serca i walce o to, co naprawdę ważne.

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie najwyższej jakości usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie plików cookie.
Więcej informacji OK