Jezus na Broadwayu - Tribute to Jesus Christ Superstar & Godspell

Dodatkowe informacje

Kiedy:
22.04
Gdzie::
Warszawa

Od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku musicale "Jesus Christ Superstar" i "Godspell" cieszą się niegasnącym uwielbieniem fanów na całym świecie. "Jesus Christ Superstar" wystawiany był już na wszystkich kontynentach, w niezliczonych wersjach językowych, wszędzie budząc ogromne emocje i zachwyt.

Zapraszamy Państwa do wysłuchania najważniejszego komponentu tych sukcesów - muzyki ze spektakli, skomponowanej przez zaledwie dwudziestodwuletniego Andrew Lloyda Webbera i Stephena Schwartza. 

W tym wyjątkowym wydarzeniu spotkają się odtwórcy głównych ról z najnowszych polskich inscenizacji tytułu: Agnieszka Przekupień (Maria Magdalena - Teatr Muzyczny w Łodzi) oraz Jakub Wocial i Maciej Nerkowski (Jezus i Piłat - Teatr Rampa), a także specjalnie zaproszeni goście - Jan Traczyk (Studio Buffo, Teatr Muzyczny w Gdyni) i Jarosław Kozielski (Teatr Rampa, Studio Accantus). Solistom towarzyszyć będzie band pod kierownictwem Tomasza Filipczaka. Usłyszą Państwo songi w polskim tłumaczeniu autorstwa Wojciecha Młynarskiego.

Więcej informacji

 

Pliki cookie ułatwiają nam świadczenie najwyższej jakości usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się na używanie plików cookie.
Więcej informacji OK