Koszyk 0

Koszyk

info:Twój koszyk jest pusty.

Dane techniczne

Tytuł: Blizny jak skrzydła
Tytuł oryginału: Scars like wings
Tłumaczenie: Maria Grabska-Ryńska
Liczba stron: 384
Format: 143 × 205 mm
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Premiera: 23 września 2020
Wydanie: I
ISBN: 978-83-8057-407-6

Blizny jak skrzydła

Erin Stewart
27,92 
34,90 
- +
Dostępność: 24 h
Udostępnij:

Każdy z nas ma blizny. Niektóre po prostu lepiej widać.

 

Rok po pożarze, który ją okaleczył, szesnastoletnia Ava wraca do szkoły. Przywykła już do krępujących ludzkich spojrzeń i niewybrednych określeń. Ale jest jedno, którego nienawidzi bardziej niż innych: „ocalona”. Jak nazwać kogoś, kto ocalał wbrew własnej woli? Kto czasami żałuje, że żyje? 
Kiedy Ava poznaje Piper, dziewczynę, która tak jak ona jest ofiarą wypadku i poparzenia, dopuszcza do siebie myśl, że być może nie będzie musiała stawić czoła koszmarowi samotnie. Piper pomaga jej odnaleźć w sobie dziewczynę, jaką była przed pożarem – normalną nastolatkę, która całowała się ze swoim chłopcem i śpiewała na scenie. Ale Piper toczy swoją własną bitwę, a gdy Ava omal nie traci przyjaciółki, musi zdecydować, czy zbuduje swoją „nową normalność” na tym, co widzi w lustrze – czy oprze się na ludziach, którzy przy niej stoją.

 

Ta piękna, afirmująca życie debiutancka powieść Erin Stewart została nazwana odpowiedzią na Cudowne dziecko dla nieco starszej widowni. Idealna dla fanów Jandy Nelson, Nicoli Yoon i Johna Greena. 

Polecamy również